Лікування алкоголізму та наркоманії Тернопіль "Медікон"

Програма лікування алкоголізму
Наркологічний центр
Медична клініка
Психолог
Центр реабілітації

0


Лікування алкоголізму та наркоманії Тернопіль "Медікон"

Вул. Миколи Леонтовича, 4, кв. 8, Тернопіль, Тернопільська область, 46002

Про нас
Лікування алкоголізму та наркоманії в Тернополі — це важлива місія медичної клініки "Медікон". Наш наркологічний центр пропонує комплексний підхід до реабілітації, націлений на відновлення фізичного та психічного здоров'я пацієнтів.

Наша програма лікування алкоголізму

  • Індивідуальні консультації з психологом.
  • Групова терапія для підтримки та обміну досвідом.
  • Медикаментозне лікування під наглядом спеціалістів.
  • Психологічна підтримка на всіх етапах реабілітації.

Чому обрати "Медікон"?

  • Досвідчені лікарі та психологи з багаторічним стажем.
  • Комфортна атмосфера для пацієнтів та їхніх родин.
  • Анонімність та конфіденційність лікування.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Наші послуги

  • Лікування наркоманії та алкоголізму.
  • Центр реабілітації з можливістю стаціонарного та амбулаторного лікування.
  • Підтримка після завершення програми лікування для запобігання рецидиву.

Ласкаво просимо до "Медікон" — місця, де ваша надія на нове життя стане реальністю. Ми допоможемо знайти шлях до здоров'я та щастя!

Лікування алкоголізму та наркоманії Тернопіль "Медікон"

0

0 відгуків

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Контакти

вулиця Миколи Леонтовича, 4, кв.8, Тернопіль, Тернопільська область, 46002


ВІВТОРОК: Відкрито 24 години
СЕРЕДА: Відкрито 24 години
ЧЕТВЕР: Відкрито 24 години
ПʼЯТНИЦЯ: Відкрито 24 години
СУБОТА: Відкрито 24 години
НЕДІЛЯ: Відкрито 24 години
ПОНЕДІЛОК: Відкрито 24 години

Схожі місця

Лікування алкоголізму та наркоманії Тернопіль "Медікон"

вулиця Миколи Леонтовича, 4, кв.8, Тернопіль, Тернопільська область, 46002

Програма лікування алкоголізму, Наркологічний центр, Медична клініка, Психолог, Центр реабілітації

Лікування алкоголізму та наркоманії Біла Церква "Медікон"

вулиця Річкова, 4, кВ. 13, Біла Церква, Київська область, 09115

Програма лікування алкоголізму, Наркологічний центр, Медичний центр, Медична клініка, Центр реабілітації

Лікування алкоголізму та наркоманії Одеса "Медікон"

Семінарська вулиця, 7, Одеса, Одеська область, 65044

Програма лікування алкоголізму, Наркологічний центр, Медична клініка, Психіатр, Психолог

Лікування алкоголізму та наркоманії Рівне "Медікон"

вулиця Вячеслава Чорновола, 91-а, квартира, 21, Рівне, Рівненська область, 33000

Програма лікування алкоголізму, Наркологічний центр, Медична клініка, Психіатр, Психолог, Центр реабілітації

Лечение

вулиця Володимира Великого, Кривой Рог, Тернопільська область, 46002

Програма лікування алкоголізму

Медікон

вулиця Азербайджанська, 2, Харків, Харківська область, 61000

Програма лікування алкоголізму, Наркологічний центр, Медична клініка, Центр реабілітації

Лечение алкоголизма и наркомании клиника ADOMED

вулиця Стеценка, 19, Київ, 04128

Медичний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

Медікон

вулиця Гастелло, 12, 1 50, Хмельницький, Хмельницька область, Україна, 29000

Медична клініка, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму та наркоманії Медичний центр ADOMED Лечение алкоголизма и наркозависимости АДОМЕД

вулиця Здолбунівська, 7, Київ, 02081

Наркологічний центр, Медичний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

Лікування алкоголізму та наркоманії Медичний центр ADOMED Лечение алкоголизма и наркозависимости АДОМЕД

вулиця Здолбунівська, 7, Київ, 02081

Наркологічний центр, Медичний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

Відкрити AI-помічника