0
Автомайстерня DTK Service: Ваш надійний партнер у світі автомобілів
Розташування:
вулиця Ярослава Мудрого, 1а,
Зимна Вода,
Львівська область, Україна, 81110
Про нас
Автомайстерня DTK Service — це місце, де ваш автомобіль отримує найкращий догляд. Наша команда професіоналів готова вирішити будь-які проблеми вашого автомобіля, від простих сервісних обслуговувань до складних ремонтів.
Наші послуги:
Чому обирати нас?
Зв'яжіться з нами
Запрошуємо вас відвідати нашу автомайстерню на вулиці Ярослава Мудрого, 1а у Зимній Воді. Довірте свій автомобіль професіоналам DTK Service, і ми забезпечимо вам безпечні та комфортні поїздки!

0
0 відгуків
5★
4★
3★
2★
1★
Контакти
вулиця Ярослава Мудрого, 1а, Зимна Вода, Львівська область, Україна, 81110
ВІВТОРОК: 09:00–18:00
СЕРЕДА: 09:00–18:00
ЧЕТВЕР: 09:00–18:00
ПʼЯТНИЦЯ: 09:00–18:00
СУБОТА: 09:00–14:00
НЕДІЛЯ: Зачинено
ПОНЕДІЛОК: 09:00–18:00
вулиця Ярослава Мудрого, 1а, Зимна Вода, Львівська область, Україна, 81110
Автомайстернявулиця Павла Тичини, 2/11, Зимна Вода, Львівська область, 81110
Магазин автозапчастинвулиця Ярослава Мудрого, 16, Зимна Вода, Львівська область, Україна, 81110
АвтомайстерняЗимна Вода, Львівська область, 81110
Магазин автозапчастинвулиця Зубрівська, 6, Львів, Львівська область, 81130
Автомайстерням, вул. Тичини 2Б, 39 н/п с. Зимна Вода, Львів, Львівська область, 81110
Електрик, Автомайстернявулиця Трускавецька, 71, Дрогобич, Львівська область, 82100
Автомайстернявулиця Бічна Галицька, Зимна Вода, Львівська область, Україна, 81110
Автомайстерня, Автомийка, Переміщення транспортних засобів, Магазин колісвулиця Польова, 46, Львів, Львівська область, 79000
Автомайстернявулиця Володимира Великого, 2а, Львів, Львівська область, Україна, 79000
АвтомайстерняВідкрити AI-помічника