0
Таверна
Адреса:
вулиця Богдана Хмельницького, 37-а,
Великий Дальник, Одеська область,
Україна, 67668
Про нас:
Таверна — це місце, де смачна їжа та затишна атмосфера об’єднуються, створюючи унікальний досвід для кожного гостя. Тут ви зможете насолодитися вишуканими стравами традиційної української кухні, приготовленими з найсвіжіших інгредієнтів.
Меню:
Основні страви:
Закуски:
Напої:
Винос:
Ми пропонуємо зручну послугу виносу їжі, щоб ви могли насолодитися нашими стравами вдома чи в будь-якому іншому місці. Просто зателефонуйте або замовте через наш сайт.
Чому обрати нас:
Запрошуємо вас відвідати Таверну та поринути у світ смаку та гостинності!

0
0 відгуків
5★
4★
3★
2★
1★
Контакти
вулиця Богдана Хмельницького, 37-а, Великий Дальник, Одеська область, Україна, 67668
вулиця Богдана Хмельницького, 37-а, Великий Дальник, Одеська область, Україна, 67668
Ресторан, Ресторан їжі на виносВеликий Дальник, Одеська область, Україна, 67668
Ресторанвулиця Маякська, 16в, Великий Дальник, Одеська область, Україна, 67668
Ресторанвулиця Леніна, Великий Дальник, Одеська область, Україна, 67668
Кав'ярня67668, Великий Дальник, Одеська область, Україна
Продуктовий магазинЕ87, Великий Дальник, Одеська область, Україна, 67668
Пекарнявулиця Грушевського, 1 а, Хлібодарське, Одеська область, Україна, 67667
Ресторан їжі на винос45, вулиця Катерининська, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Ресторан італійської кухнівулиця Преображенська, 59, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Ресторан їжі на виносвулиця Маршала Говорова, 18, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Ресторан їжі на виносВідкрити AI-помічника