Ресторан у Львові - Ramada Lviv

Ресторан
Банкетний зал
Бар
Гриль-бар
Дискотека
Музикант
Більярд

0


Ресторан у Львові - Ramada Lviv - це чудове місце для смачного і вишуканого обіду в самому серці Львова. Розташований на вулиці Яворівській, 2а, у приміщенні Зимної Води, наш ресторан пропонує різноманітні страви української та європейської кухні. У нашому ресторані ви знайдете комфортний і елегантний банкетний зал, де ви можете організувати корпоративні вечірки, весільні прийоми та інші особливі події. Крім того, у нас є бар, де ви можете насолодитися різноманітними напоями та коктейлями, а також гриль-бар, де ви можете насолодитися смачними стравами з гриля. Ми також пропонуємо вечірні розваги в нашій дискотеці, де ви зможете потанцювати під якісну музику. Для любителів спорту у нас є більярдний стіл, де ви можете провести час з друзями та насолодитися грою. Завітайте до нашого ресторану у Львові - Ramada Lviv і насолодіться смачною їжею та приємною атмосферою. Ми надаємо вам незабутні емоції та задоволення. На данній сторінці ви можете залишити свій відгук про нашу компанію. Ми цінуємо вашу думку та завжди вдячні за конструктивну критику та позитивні відгуки. Додайте свій відгук і діліться своїми враженнями про нашу роботу. Ми завжди раді вашим коментарям та пропозиціям.

Ресторан у Львові - Ramada Lviv

0

0 відгуків

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Контакти

вулиця Яворівська, 2а, Зимна Вода, Львівська область, Україна, 81110


Схожі місця

Ресторан у Львові - Ramada Lviv

вулиця Яворівська, 2а, Зимна Вода, Львівська область, Україна, 81110

Ресторан, Банкетний зал, Бар, Гриль-бар, Дискотека, Музикант, Більярд

B2billiard

вулиця Героїв УПА, 80, Львів, Львівська область, 79000

Більярд, Банкетний зал, Коктейль-бар, Піцерія, Ресторан

МАЄТОК, бенкетний зал, ресторан

вулиця Бічна Миру, 41-А, Зимна Вода, Львівська область, Україна, 81110

Ресторан, Банкетний зал, Місце проведення подій, Місце проведення весіль

Бенкетний дім

184, вулиця Зелена, Львів, Львівська область, 79000

Ресторан

Tamada

вулиця Вірменська, 18, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Ресторан

Гопак

вулиця Наукова, 2б, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Ресторан, Банкетний зал, Ресторан м'ясних страв, Ресторан української кухні

Банкетний зал Панський книш

вулиця Шевченка, 12, Куликів, Львівська область, 80362

Ресторан, Бар

Ресторан Скіфія

с. 15, вулиця Юліана Опільського, Зимна Вода, Львівська область, Україна, 81110

Ресторан, Банкетний зал, Місце проведення подій, Готель, Ресторан єврейської кухні, Доставка Їжі, Піцерія, Піца на виніс, Ресторан української кухні, Місце проведення весіль

Білий налив

вулиця Вірменська, 13, Львів, Львівська область, 79000

Сидровий бар

Львівська Реберня

проспект Павла Тичини, 2, Київ, 02000

Ресторан

Відкрити AI-помічника