ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "СОРАТНИК - ЄДНІСТЬ ТА РОЗВИТОК"

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА
"СОРАТНИК - ЄДНІСТЬ ТА РОЗВИТОК"
45873644

0


Найменування юридичної особи, у тому числі скорочене (за наявності)

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "СОРАТНИК - ЄДНІСТЬ ТА РОЗВИТОК" (ГС "СОРАТНИК - ЄДНІСТЬ ТА РОЗВИТОК")


Організаційно-правова форма

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА


Назва юридичної особи

"СОРАТНИК - ЄДНІСТЬ ТА РОЗВИТОК"


Найменування юридичної особи іноземною мовою

Повне найменування іноземною мовою: "SORATNYK-UNITY AND PROGRESS"


Ідентифікаційний код юридичної особи

45873644


Місцезнаходження юридичної особи

Україна, 65026, Одеська обл., місто Одеса, пров.Луценка Івана, будинок 21/23, офіс 53


Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду)

Розмір : 0,00 грн.


Відомості про структуру власності юридичної особи

дата: 24.03.2025, номер: , ПІБ підписанта: КРИВЦУН ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, тип підписанта: Засновник (учасник)


Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, тип бенефіціарного володіння, відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу, інший характер та міра впливу, або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи

Причина відсутності кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи зазначена у структурі власності


Види діяльності

94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у. (основний)


Відомості про органи управління юридичної особи

Вищий: ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ Виконавчий: ПРЕЗИДЕНТ


Відомості про керівника юридичної особи, про інших осіб, які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дані про наявність обмежень щодо представництва юридичної особи

КРИВЦУН ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, ПРЕЗИДЕНТ, 24.03.1981 (ВІДСУТНІ) - керівник


Назва установчого документа

Статут


Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"

Дата запису: 09.04.2025 Номер запису: 1009481020000002798


Місцезнаходження реєстраційної справи

Дніпровське міжрегіональне управління Міністерства юстиції України


Відомості, отримані в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та інформаційними системами державних органів

10.04.2025, ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ, 37507880 09.04.2025, 155325079225, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ, 44069166, (дані про взяття на облік як платника податків) 09.04.2025, 10000003028362, ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ, 44069166, (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску)


Відомості про виконавчі провадження юридичної особи

https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors?edrpou=45873644


Інформація для здійснення зв'язку

Телефон 1: +38(099)-497-09-09, Адреса електронної пошти: SORATNIK.OD@GMAIL.COM


0

0 відгуків

5

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Пов'язані компанії

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "СОРАТНИК - ЄДНІСТЬ ТА РОЗВИТОК"

КРИВЦУН ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, ПРЕЗИДЕНТ, 24.03.1981 (ВІДСУТНІ) - керівник

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СОРАТНИК"

КРИВЦУН ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, ГОЛОВА, 15.09.2023 (НЕМАЄ) - керівник

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ВІКТОРІЯ-РОЗДІЛЬНА"

ГАВРИЛЮК ОЛЕКСАНДР ОЛЕГОВИЧ, ПРЕЗИДЕНТ, 17.07.2023 (ВІДСУТНІ) - керівник

СПІЛКА ОБ'ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "СВІТОВИЙ КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ ЮРИСТІВ"

ОНІЩУК МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ, ПРЕЗИДЕНТ, 20.07.2020 - керівник

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ Г.О.А.Т. ТІМ"

ЧЕРНИШОВ ОЛЕКСІЙ ЮРІЙОВИЧ, ПРЕЗИДЕНТ, 22.04.2025 (ЗГІДНО СТАТУТУ) - керівник

СПІЛКА ОБ'ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "ЦЕНТР ВЗАЄМОДІЇ КРЮІНГОВИХ КОМПАНІЙ"

МАНУЙЛЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, 05.08.2015 - керівник

СПІЛКА ОБ'ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "ВЕТЕРАНИ ЧОРНОБИЛЯ ЛУГАНЩИНИ"

МАЛИК ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ, 22.12.2015 (термін повноважень згідно статуту 4 роки) - керівник

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПРОФЕСІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ - ОДЕСЬКА АСОЦІАЦІЯ ЮРИСТІВ"

ЛИСОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ (згідно статуту) - керівник

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПЕКТРІУМ"

КРІЛЬ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ (ВІДСУТНІ) - керівник

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ"

СТРАТІЄВСЬКИЙ ОЛЕГ ОЛЕГОВИЧ, ПРЕЗИДЕНТ (ГОЛОВА ПРЕЗИДІЇ) (ЗГІДНО СТАТУТУ) - керівник

Відкрити AI-помічника