Ukraine Places

copybara

Копіцентр
Копіювальний центр
Виробник комерційної друкованої продукції
Центр поліграфії

0


Copybara: Ваш надійний партнер у світі поліграфії та друкованої продукції

Адреса: вулиця Введенська, 15, Київ, 04071

Що таке Copybara?

Copybara — це сучасний копіцентр, який надає широкий спектр послуг у сфері поліграфії. Ми спеціалізуємось на високоякісному копіюванні та друку різноманітної продукції для бізнесів та приватних осіб. Наші послуги включають виготовлення комерційних матеріалів, рекламної продукції та спеціалізованих документів. Завдяки новітньому обладнанню та професіоналізму нашої команди, Copybara стане вашим надійним партнером у світі друкованої продукції.

Послуги Copybara:

  1. Копіювання документів Ми надаємо послуги копіювання будь-яких документів у високій якості. Незалежно від обсягу, ви можете бути впевнені, що ваші матеріали будуть відтворені чітко та акуратно.

  2. Друк комерційних матеріалів Виготовляємо широке різноманіття комерційних матеріалів: від візиток до брошур та каталогів. Всі матеріали друкуються з урахуванням вимог клієнта та сучасних стандартів поліграфії.

  3. Поліграфічні послуги для бізнесу Якщо вам потрібен великий обсяг друку для бізнесу, ми пропонуємо оптимальні рішення для корпоративних клієнтів. Виготовляємо банери, плакати, пакувальну продукцію, рекламні листівки та багато іншого.

  4. Спеціалізований друк Виконуємо друк на різноманітних матеріалах, включаючи текстиль, пластикові карти, сувеніри та багато інших нестандартних варіантів.

  5. Переплетення та оформлення Пропонуємо послуги переплетення документів, книг, звітів та дипломів, щоб вони виглядали естетично та професійно.

  6. Дизайн і макетування Потрібен унікальний дизайн для вашої продукції? Наша команда дизайнерів допоможе розробити макет відповідно до ваших побажань та потреб.

Чому варто обрати Copybara?

  • Якість: Наше обладнання дозволяє друкувати продукцію на найвищому рівні, що задовольняє навіть найвибагливіших клієнтів.

  • Швидкість: Завдяки сучасним технологіям, ми здатні виконати замовлення у найкоротші терміни без втрати якості.

  • Індивідуальний підхід: Ми уважно слухаємо ваші побажання та пропонуємо оптимальні рішення для кожного проекту.

  • Доступні ціни: У Copybara ви отримаєте високу якість послуг за привабливими цінами, що дозволяє заощадити на друкарських витратах.

Вигода для бізнесу

Якщо вашій компанії необхідно виготовити корпоративні матеріали або провести великі тиражі друку, Copybara стане вашим незамінним партнером. Ми пропонуємо гнучкі умови співпраці, що дозволяють економити ресурси та час без втрати якості.

Оновлення та нові послуги

Copybara постійно розвивається, впроваджує нові технології та оновлює асортимент послуг, щоб відповідати вимогам сучасного ринку. Ми активно працюємо над тим, щоб кожен клієнт отримував найкращий сервіс та задоволення від результатів нашої роботи.

Технічна підтримка та консультації

Наша команда завжди готова надати консультації та допомогу у виборі необхідних послуг. Ви можете звернутися до нас за допомогою в будь-який час, і ми з радістю надамо вам професійну підтримку.

Висновок

Copybara — це ваш надійний копіцентр, який пропонує повний спектр поліграфічних послуг, включаючи виготовлення комерційної друкованої продукції, переплетення, дизайн і багато іншого. Ми поєднуємо сучасні технології, досвід і індивідуальний підхід, щоб кожен ваш проект став успішним. Відвідайте нас на вулиці Введенській, 15, у Києві, і переконайтеся в цьому самі.

0

0 відгуків

5★

0

4★

0

3★

0

2★

0

1★

0

Контакти

вулиця Введенська, 15, Київ, 04071


ВІВТОРОК: 10:00–18:00
СЕРЕДА: 10:00–18:00
ЧЕТВЕР: 10:00–18:00
ПʼЯТНИЦЯ: 10:00–18:00
СУБОТА: 10:00–17:00
НЕДІЛЯ: Зачинено
ПОНЕДІЛОК: 10:00–18:00

Схожі місця

copybara

вулиця Введенська, 15, Київ, 04071

Копіцентр, Копіювальний центр, Виробник комерційної друкованої продукції, Центр поліграфії

Копі-Центр

вулиця Турівська, 29, Київ, 04080

Виробник комерційної друкованої продукції, Центр цифрового друку

копіцентр Your Print

Дніпровська набережна, 17А, Київ, 02121

Копіцентр, Виробник комерційної друкованої продукції

PrintPro

вулиця Спаська, 9а, Київ, 04070

Копіцентр, Виробник комерційної друкованої продукції, Фотопослуги, Центр цифрового друку, Заправка картриджів для принтерів

Полиграфия Киев

Харківське шосе, 164, 22, Київ, 02000

Виробник комерційної друкованої продукції, Виробник етикеток, Центр цифрового друку, Друк запрошень, Видавець

КапіталДрук

вулиця Праведників, 1, Київ, 04112

Виробник комерційної друкованої продукції, Центр цифрового друку

Копіцентр MaxMar.print

вулиця Олександра Мишуги, 6, Київ, 02000

Виробник комерційної друкованої продукції, Послуги цифрового друку, Друк запрошень, Послуги з ламінування, Обробник фотографій для паспортів, Послуги з реставрування фотографій, Фотопослуги, Центр поліграфії, Друк по текстилю, Виробник сувенірів

Kprint

Берестейський проспект, 43Б, Київ, 03057

Виробник комерційної друкованої продукції, Копіювальний центр, Центр поліграфії, Копіцентр, Центр цифрового друку, Послуги з ламінування

Policom_I

вулиця Кирилівська, 60, Київ, 02000

Виробник комерційної друкованої продукції

K-POLYGRAPH

вулиця Новомостицька, Київ, 04108

Виробник комерційної друкованої продукції

24Print

вулиця Ярославська, 10, Київ, 04080

Виробник комерційної друкованої продукції, Копіцентр, Виробник етикеток, Центр цифрового друку, Послуги цифрового друку, Друк запрошень, Центр поліграфії, Друк по текстилю

Поліграфія Просто Друк

бульвар Лесі Українки, 28, Київ, 01133

Копіцентр, Копіювальний центр, Виробник комерційної друкованої продукції, Центр цифрового друку, Послуги цифрового друку, Фотопослуги, Центр поліграфії, Виробник сувенірів

КПІ Принт

вулиця Олександра Кониського, 16, Київ, 01054

Виробник комерційної друкованої продукції, Копіювальний центр, Центр поліграфії, Копіцентр, Центр цифрового друку, Послуги цифрового друку, Друк запрошень, Послуги з ламінування, Обробник фотографій для паспортів, Послуги копіювання

ЕТНА-1

19, вулиця Ярославів Вал, Київ, 01054

Виробник комерційної друкованої продукції, Копіювальний центр, Центр поліграфії, Копіцентр, Центр цифрового друку, Послуги цифрового друку, Друк запрошень

FotoCopyUA

Вхід з двору зі сторони м. Мінська, Оболонський проспект, 16, Київ, 04205

Виробник комерційної друкованої продукції

Фото на документи, копіювання, друк, сканування

вулиця Ігоря Турчина, 2/4, Київ, 04128

Копіцентр, Копіювальний центр, Виробник комерційної друкованої продукції, Обробник фотографій для паспортів, Фотопослуги, Центр поліграфії, Заправка картриджів для принтерів

Друкарня Print Peaks

вулиця Велика Васильківська, 24/1, Київ, 02000

Виробник комерційної друкованої продукції, Копіцентр, Центр цифрового друку, Послуги цифрового друку, Друк запрошень, Обробник фотографій для паспортів, Фотопослуги, Фотоательє, Центр поліграфії

Полиграфия Print4U

вулиця Кирилівська, 3, Київ, 04080

Виробник комерційної друкованої продукції

CvetoPrint

проспект Степана Бандери, 16а, Київ, 02000

Виробник комерційної друкованої продукції, Офіс фірми, Центр поліграфії

Копіцентр ФотоПринт

вулиця Михайла Гришка, 8А, Київ, 02140

Копіцентр, Копіювальний центр, Палітурник, Виробник комерційної друкованої продукції, Центр цифрового друку, Обробник фотографій для паспортів, Фотолабораторія, Постачальник рекламної продукції

Відкрити AI-помічника