Ukraine Places

Музей історичних коштовностей України

Музей
Музей мистецтв
Туристичні пам'ятки

0


Музей історичних коштовностей України вул. Лаврська, 9, Київ, 01015

Музей мистецтв та культурна спадщина України Музей історичних коштовностей України — це не просто місце, де зберігаються унікальні експонати. Це справжня скарбниця української культури, що відображає багатогранну історію нашої країни через призму мистецтва, ювелірних виробів та старовинних предметів побуту. Розташований у самому серці Києва, на вулиці Лаврській, музей є однією з найважливіших туристичних пам'яток столиці.

Унікальні експонати музею Музей історичних коштовностей України зібрав понад 10 000 унікальних експонатів, які представляють різні етапи історії нашої держави. Серед них:

  • Древні ювелірні вироби: прикраси, що належать різним історичним періодам, від княжих часів до козацької доби.

  • Коштовності часів Київської Русі: вироби з золота, срібла, коштовного каміння, які були знайдені на території України.

  • Предмети старовинного побуту: меблі, посуд, музичні інструменти, що розповідають про повсякденне життя українців в різні епохи.

Значення музею для культурної спадщини Музей історичних коштовностей України є важливим осередком для збереження та популяризації національної культури. Його колекції допомагають дослідникам, історикам і всім зацікавленим зрозуміти етапи розвитку української цивілізації, побачити зв'язок між різними історичними етапами та національними традиціями.

Туристичні пам'ятки на території музею Музей розташований в одному з найбільш значущих історичних комплексів Києва — Києво-Печерській лаврі, яка є об'єктом світової спадщини ЮНЕСКО. Поруч із музеєм знаходяться численні історичні пам'ятки, які варто відвідати під час подорожі:

  • Успенський собор — одна з найстаріших церков на території Лаври.

  • Скити та печери — унікальні підземні лабіринти, які є частиною монастирського комплексу.

  • Золоті ворота — символ Києва та важливий архітектурний елемент, що чудово доповнює візит до музею.

Мистецтво та культура в серці Києва Окрім історичних коштовностей, в музеї часто проводяться виставки та культурні заходи, присвячені українському мистецтву. Тут можна познайомитися з роботами видатних художників, скульпторів, а також дослідити теми народного мистецтва через майстер-класи та освітні програми. Музей також має чудову бібліотеку, що містить рідкісні видання про історію та мистецтво України.

Висновки Музей історичних коштовностей України — це не лише культурний осередок, а й важлива туристична пам'ятка, яка розповідає історію нашої країни через унікальні предмети мистецтва. Відвідавши його, ви зможете не лише насолодитися візуальними красотами, але й отримати глибоке розуміння багатої культурної спадщини України.

Музей історичних коштовностей України

0

0 відгуків

5★

0

4★

0

3★

0

2★

0

1★

0

Контакти

вулиця Лаврська, 9, Київ, 01015


НЕДІЛЯ: 10:00–17:45
ПОНЕДІЛОК: Зачинено
ВІВТОРОК: 10:00–17:45
СЕРЕДА: 10:00–17:45
ЧЕТВЕР: 10:00–17:45
ПʼЯТНИЦЯ: 10:00–17:45
СУБОТА: 10:00–17:45

Схожі місця

Музей історичних коштовностей України

вулиця Лаврська, 9, Київ, 01015

Музей, Музей мистецтв, Туристичні пам'ятки

Національний музей декоративного мистецтва України

вулиця Лаврська, 9, Київ, 01015

Музей, Музей мистецтв, Туристичні пам'ятки

Музей книги і друкарства України

корпус 9, 10, вулиця Лаврська, 9, Київ, 01015

Музей, Туристичні пам'ятки

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України

korpus 26, вулиця Лаврська, 9, Київ, 01015

Музей, Туристичні пам'ятки

Національна історична бібліотека України

01015, Лаврська, 9 к24

Библиотеки

Мистецький арсенал

вулиця Лаврська, 10-12, Київ, 01010

Музей сучасного мистецтва, Музей мистецтв, Музей, Туристичні пам'ятки

Національна історична бібліотека України

вулиця Лаврська, 9, корп. 24, Київ, Україна, 01015

Бібліотека

Національний заповідник Києво-Печерська лавра

вулиця Лаврська, 9, Київ, 01015

Туристичні пам'ятки, Національний музей, Музей

Музей Становлення української нації

вулиця Лаврська, 27, Київ, 02000

Історичний музей

Відроджені скарби Києво-Печерської Лаври

01015, Лаврська, 9 к1

Художественные выставки / Галереи

Національний музей Голодомору-геноциду

вулиця Лаврська, 3, Київ, 01015

Музей, Культурна пам'ятка

Києво-Печерська лавра

вулиця Лаврська, 15, Київ, 01015

Монастир, Православна церква, Туристичні пам'ятки

Інтернет-магазин Лаври

корп. 65, вулиця Лаврська, 15, Київ, Україна, 01015

Служба інтернет-комерції

Троїцька надбрамна церква РПЦвУ

вулиця Лаврська, Київ, 01015

Руська православна церква, Музей, Туристичні пам'ятки

Центр Української культури та мистецтва

вулиця Хорива, 19В, Київ, 04071

Туристичні пам'ятки, Центр культури

Музей мікромініатюр Миколи Сядристого

корпус 4, вулиця Лаврська, 9, Київ, 02000

Музей, Туристичні пам'ятки

Магазин церковных сувениров

01015, Лаврська, 9 к4

Религиозные товары

Успенський собор УПЦ

вулиця Лаврська, 15, Київ, 01015

Собор, Церква, Православна церква, Туристичні пам'ятки

Пам'ятник засновникам Києва

вулиця Лаврська на набережній Дніпра, Київ, 02000

Туристичні пам'ятки, Історична пам'ятка

Лавка меблевих старожитностей

Музейний провулок, 2, Київ, 02000

Магазин антикварних меблів

Відкрити AI-помічника