Ukraine Places

Le Charm

Салон краси
Салон корекції брів
Салон корекції вій
Косметологічний салон
Послуги з ламінування
Салон манікюру та педикюру
Студія перманентного макіяжу

0


Le Charm – це не просто салон краси, це місце, де ваша краса отримує турботу і увагу, на яку вона заслуговує. Наша мета — допомогти кожному клієнту відчути себе особливим, надаючи послуги найвищої якості в атмосфері комфорту та гармонії.

Салон краси Le Charm: ваш шлях до досконалості

Ми спеціалізуємося на широкому спектрі послуг, що включають корекцію брів, ламінування вій, манікюр і педикюр, а також перманентний макіяж. Всі процедури виконуються з увагою до кожної деталі, і ми завжди орієнтуємося на індивідуальні потреби наших клієнтів. У салоні Le Charm вас чекає професіоналізм, бездоганна якість і сучасні методики.

Наші послуги:

  1. Корекція брів

    • Ідеальна форма брів, що підкреслює природну красу обличчя.
    • Використовуємо методи, які гарантують довговічний результат.
    • Техніки: воскова корекція, татуаж, фарбування хною.
  2. Корекція вій

    • Ламінування та нарощування вій.
    • Забезпечує природний ефект довгих та виразних вій.
    • Безпечні й ефективні методи, що не пошкоджують природні вії.
  3. Косметологічні послуги

    • Очищення, зволоження та омолодження шкіри.
    • Маски, пілінги, ін'єкції для відновлення шкіри обличчя.
    • Індивідуальний підхід до кожного типу шкіри.
  4. Манікюр та педикюр

    • Класичний, європейський, апаратний манікюр.
    • Дизайн нігтів: від класики до складних малюнків.
    • Лікувальні процедури для нігтів та шкіри рук і ніг.
  5. Студія перманентного макіяжу

    • Татуаж брів, повік та губ.
    • Ідеальний макіяж, який тримається до кількох років.
    • Експерти у створенні природного ефекту.

Чому обирають нас:

  • Професійний підхід: наші майстри мають великий досвід і регулярно підвищують кваліфікацію.
  • Індивідуальність: кожен клієнт для нас особливий, тому ми пропонуємо лише ті послуги, які підходять саме вам.
  • Комфортна атмосфера: ми створюємо умови для того, щоб кожен сеанс був приємним і розслаблюючим.
  • Сучасні методики: ми використовуємо найкращі техніки та косметику, яка відповідає світовим стандартам.

Le Charm — це більше, ніж просто салон краси. Це місце, де ви можете забути про щоденні турботи і повністю довірити свою красу нашим професіоналам. Відвідавши нас, ви відчуєте, як ваша краса змінюється на краще, а самопочуття поліпшується завдяки нашому індивідуальному підходу і турботі про кожну деталь.

Запрошуємо вас до Le Charm!

Le Charm

0

0 відгуків

5★

0

4★

0

3★

0

2★

0

1★

0

Контакти

вулиця Лісківська, 23, Київ, 02167


ПʼЯТНИЦЯ: 09:00–21:00
СУБОТА: 09:00–21:00
НЕДІЛЯ: 09:00–21:00
ПОНЕДІЛОК: 09:00–21:00
ВІВТОРОК: 09:00–21:00
СЕРЕДА: 09:00–21:00
ЧЕТВЕР: 09:00–21:00

Схожі місця

Le Charm

вулиця Лісківська, 23, Київ, 02167

Салон краси, Салон корекції брів, Салон корекції вій, Косметологічний салон, Послуги з ламінування, Салон манікюру та педикюру, Студія перманентного макіяжу

La Femme - МАНІКЮР | ПЕДИКЮР | БРОВИ

вулиця Салютна, 2, буд. 1, Київ, 04111

Салон манікюру та педикюру, Салон краси, Салон корекції брів, Салон корекції вій

Lime manicure

вулиця Назарівська, 23, Київ, 01032

Салон манікюру та педикюру, Салон корекції брів

Charm Beauty Salon

вулиця Миколи Закревського, 95а, Київ, 02000

Салон красоты, Парикмахерская, Маникюр и педикюр

Les Salon

вулиця Київська, 23, Житомир, Житомирська область, 10001

Салон краси, Косметолог, Салон корекції брів, Салон корекції вій, Масажист, Салон манікюру та педикюру

Beauty Lab MD Салон краси

вулиця Лісківська, 23, Київ, 02167

Салон краси, Чоловіча перукарня, Салон корекції брів, Візажист, Салон манікюру та педикюру, Живопис, Перукар

Beauty Lab MD Салон краси

вулиця Лісківська, 23, Київ, 02167

Салон красоты, Студия коррекции бровей, Визажист, Маникюр и педикюр, Окрашивание, Парикмахерская

Студія краси

вулиця Анни Ахматової, 7/15, Київ, 02068

Салон манікюру та педикюру, Салон корекції брів, Студія перманентного макіяжу

Студия Маникюра Lelia

вулиця Леваневського, 9, Київ, 03061

Салон манікюру та педикюру, Салон краси, Салон корекції брів, Салон корекції вій, Масажист, Студія перманентного макіяжу, Воскова епіляція

L-Laser Cosmetology — лазерна епіляція, косметологія, масаж, перманент

вулиця Центральна, 21А, Київ, 02132

Дерматологічна клініка, Косметолог, Послуги з лазерної епіляції, Масажист, Студія перманентного макіяжу

Кабинет аппаратной косметологии "La Vie"

бульвар Лесі Українки, 26, Київ, 01133

Салон краси

CAMERINO

Київ, 02000

Салон краси, Перукар, Салон корекції брів, Салон манікюру та педикюру, Живопис, Студія перманентного макіяжу

Манікюр, Педикюр, Брови, Вії, Масаж, Шугаринг

вулиця Костьольна, 6, студія 37, Київ, 02000

Салон манікюру та педикюру, Салон краси, Салон корекції брів, Салон корекції вій, Салон епіляції, Масажист

BodyNailStudio | Манікюр | Педикюр | Подолог | Бровіст | Косметолог

студія краси “BodyNailStudio, вулиця Мілютенка, 24, Київ, 02156

Салон краси, Косметолог, Салон корекції брів, Салон корекції вій, Догляд за ногами, Салон манікюру та педикюру

Лазерная Эпиляция «NLaserstudio”

вулиця Михайла Драгоманова, 23, Київ, 02068

Послуги з лазерної епіляції, Косметолог, Салон корекції брів

Le Monde

секція 2, вулиця Регенераторна, 4, Київ, 02000

Послуги з лазерної епіляції, Салон краси, Масажист, Салон манікюру та педикюру

Корпорація Краси

вулиця Миколи Лєскова, 3а, Київ, Україна, 01010

Салон краси, Косметолог, Салон епіляції, Салон манікюру та педикюру, Перукар

Beauty_and_charm

вулиця Соборна, 18, Бровари, Київська область, 07400

Салон краси, Візажист, Салон манікюру та педикюру

Студия Маникюру

Київ, 02000

Салон манікюру та педикюру, Салон корекції брів, Салон корекції вій

Майстерня Краси "Юлії Юдіної"

вулиця Лісківська, 23, Київ, 02167

Послуги з лазерної епіляції, Салон краси, Салон корекції вій, Салон епіляції, Масажист, Воскова епіляція

Відкрити AI-помічника