Ukraine Places

LEX

Магазин будівельних матеріалів
Магазин товарів для майстрування

0


LEX – Магазин будівельних матеріалів та товарів для майстрування

Адреса: вулиця Тургенівська, 50, Ірпінь, Київська область, 08200

В магазині LEX ви знайдете все необхідне для ремонту, будівництва та майстрування. Наш асортимент включає:

Будівельні матеріали:

  • Цемент, пісок, гіпс
  • Бетон та розчини
  • Лаки, фарби та герметики
  • Штукатурка, шпаклівка, клеї
  • Плити гіпсокартонні та ізоляційні матеріали

Товари для майстрування:

  • Інструменти для будівництва та ремонту
  • Вимірювальні прилади
  • Електричні інструменти та аксесуари
  • Системи зберігання та органайзери
  • Матеріали для декоративних робіт

Що ми пропонуємо:

  • Якісні товари від перевірених брендів
  • Консультації кваліфікованих фахівців
  • Доступні ціни та спеціальні пропозиції
  • Зручний графік роботи та доставка

У LEX ми завжди готові допомогти вам реалізувати будь-які будівельні та ремонтні ідеї. Завітайте до нас і переконайтеся самі!

LEX

0

0 відгуків

5★

0

4★

0

3★

0

2★

0

1★

0

Контакти

вулиця Тургенівська, 50, Ірпінь, Київська область, 08200


ВІВТОРОК: 08:00–19:00
СЕРЕДА: 08:00–19:00
ЧЕТВЕР: 08:00–19:00
ПʼЯТНИЦЯ: 08:00–19:00
СУБОТА: 08:00–19:00
НЕДІЛЯ: 08:00–19:00
ПОНЕДІЛОК: 08:00–19:00

Схожі місця

LEX

вулиця Тургенівська, 50, Ірпінь, Київська область, 08200

Магазин будівельних матеріалів, Магазин товарів для майстрування

Буд Маркет LEX

вулиця Антонова, 3-E, Ірпінь, Київська область, 08205

Магазин будівельних матеріалів, Магазин інструменту

shopartelplast

вулиця Соборна, 118, Ірпінь, Київська область, 08200

Магазин будівельних матеріалів

Unit B

вулиця Центральна, 125, Ірпінь, Київська область, Україна, 08200

Магазин товарів для майстрування, Будівельні матеріали

Магазин будівельних матеріалів в Ірпіні Добро & Буд

вулиця Котляревського, 67, Ірпінь, Київська область, 08200

Оптовий продаж будівельних матеріалів, Будівельний маркет, Будматеріали

Стройматериалы

вулиця Інженерна, Київ, Україна, 02000

Магазин будівельних матеріалів

ROZETKA

Ирпень, Тургеневская, 50а, Київська область, 08200

Інтернет-магазин, Магазин кондиціонерів, Магазин побутової техніки, Магазин автотоварів, Магазин товарів для дітей, Магазин взуття, Магазин одягу, Магазин електроніки

Магазин будматеріалів, Мастер

вулиця Академіка Заріфи Алієвої, 65, Ірпінь, Київська область, 08200

Будматеріали

Буд Матеріали

проспект Свободи, Київ, 02000

Магазин товарів для майстрування, Магазин будівельних матеріалів

Будівельні матеріали

Київська область, 08132

Магазин господарських товарів

Шпалери

вулиця Лісова, 46, Ірпінь, Київська область, 08200

Магазин шпалер, Магазин

Магазин канцелярії Kubik

вулиця Тургенівська, 50-Б, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200

Магазин канцелярських товарів

Магазин господарських товарів і будівельних матеріалів

Грузьке, Київська область, 08052

Магазин господарських товарів

Shtock

вулиця Центральна, 125, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200

Будівельні матеріали

MAESTRO-N

Синергія 3, ж/к, Ірпінь, Київська область, 08200

Будматеріали

Мягкие игрушки Ирпень ONLINE

вулиця Тургенівська, 50, Ірпінь, Київська область, 08200

Магазин іграшок

Будсистема

вулиця Миколи Пимоненка, 8А, Київ, 02000

Магазин будівельних матеріалів

Будівельні матеріали

9-а лінія, будинок 1, Ірпінь, Київська область, 08203

Магазин будматеріалів, Магазин сантехніки, Магазин електротоварів, Будматеріали, Магазин інструменту

Строительный магазин

вулиця Михайла Максимовича, Київ, Україна, 02000

Магазин будівельних матеріалів

Будівельний магазин "Профіль"

Ірпінь, Київська область, 08200

Магазин

Відкрити AI-помічника