Ukraine Places

Лечение наркомании и алкоголизма в Виннице - реабилитационный центр "На Грани"

Наркологічний центр
Ресоціалізаційний центр
Програма лікування алкоголізму

0


Лікування наркоманії та алкоголізму в Вінниці - реабілітаційний центр "На Грані"

Адреса: проспект Юності, 14А, Вінниця, Вінницька область, 21000

Центр "На Грані" — це надійний наркологічний та ресоціалізаційний центр, що пропонує комплексні програми лікування алкоголізму та наркоманії. Наша мета — допомогти людям повернутися до здорового та щасливого життя.

Чому обрати нас?

  • Професійна команда: наші фахівці — це лікарі, психологи та соціальні працівники з багаторічним досвідом.
  • Індивідуальний підхід: кожен пацієнт отримує персоналізовану програму лікування, адаптовану до його потреб.
  • Комфортні умови: центр розташований у затишному місці, що сприяє одужанню та спокою.

Програми лікування алкоголізму:

  1. Детоксикація: безпечне очищення організму від алкоголю.
  2. Психологічна підтримка: групові та індивідуальні терапії.
  3. Ресоціалізація: допомога у поверненні до суспільства та нормального життя.

Ми віримо, що зможемо допомогти вам або вашим близьким подолати залежність. Вибір на користь реабілітаційного центру "На Грані" — це перший крок до нового життя без наркотиків і алкоголю. Зв’яжіться з нами, щоб отримати безкоштовну консультацію та дізнатися більше про наші програми!

Лечение наркомании и алкоголизма в Виннице - реабилитационный центр "На Грани"

0

0 відгуків

5★

0

4★

0

3★

0

2★

0

1★

0

Контакти

проспект Юності, 14А, Вінниця, Вінницька область, 21000


ВІВТОРОК: Відкрито 24 години
СЕРЕДА: Відкрито 24 години
ЧЕТВЕР: Відкрито 24 години
ПʼЯТНИЦЯ: Відкрито 24 години
СУБОТА: Відкрито 24 години
НЕДІЛЯ: Відкрито 24 години
ПОНЕДІЛОК: Відкрито 24 години

Схожі місця

Лечение наркомании и алкоголизма в Виннице - реабилитационный центр "На Грани"

проспект Юності, 14А, Вінниця, Вінницька область, 21000

Наркологічний центр, Ресоціалізаційний центр, Програма лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму та наркоманії в Вінниці - Реабілітаційний психосоціальний центр "На грані"

Щаслива 22, вулиця Марії Литвиненко-Вольгемут, 32, Вінниця, Вінницька область, 22118

Наркологічний центр, Центр реабілітації, Програма лікування алкоголізму, Психіатр, Психолог

Лечение алкоголизма и наркомании

вулиця Константиновича, 37, Вінниця, Вінницька область, Україна, 21000

Наркологічний центр

Шанс

проспект Юності, д.34, 11, Вінниця, Вінницька область, Україна, 21030

Центр реабілітації, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму

Лечение наркомании и алкоголизма - центр реабилитации "Перемога"

ул. Симона Петлюры, 12, Бровари, Київська область, 07402

Центр реабілітації

Лечение алкоголизма и наркомании в Житомире, наркологический центр Med-Zahid

площа Визволення, 1, Житомир, Житомирська область, Україна, 10005

Центр реабілітації

Наркологический центр "Брик"

вулиця 600-річчя, 60, Вінниця, Вінницька область, 21000

Медичний центр, Програма лікування алкоголізму, Ресоціалізаційний центр, Клініка спортивної медицини

Віта Код - Лікування Алкоголізму

вулиця Стрілецька, 7е, Вінниця, Вінницька область, Україна, 21000

Медичний центр, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму

Лечение алкоголизма, наркомании, игромании, вывод из запоя | АТОС клиника

вулиця Вишгородська, 32/2, вулиця Вишгородська, 21/3, Київ, 02000

Центр реабілітації

Приоритет

вулиця Родіона Скалецького, 15-А, Вінниця, Вінницька область, 21000

Наркологічний центр, Ресоціалізаційний центр, Програма лікування алкоголізму, Наркологічна експертиза

Лечение алкоголизма и наркомании | Про-Детокс

вулиця Круглоуніверситетська, 2/1Б, Київ, Україна, 01024

Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Психіатр, Психолог, Психотерапевт

Лечение алкоголизма и наркомании: Клиника Detox+

вулиця Кирилівська, 103к11, Київ, Україна, 02000

Медична клініка, Програма лікування алкоголізму

лечение наркомании ШАНС+ Днепр "ШАНС". Реабилитационные центры для алко и наркозависимых

вулиця Харківська, 5, 11, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

Ресоціалізаційний центр, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму

Лечение алкоголизма Киев, вывод из запоя Киев

вулиця Козацька, 88, Київ, Київська обл., Україна, 08710

Реабілітаційний центр, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

Лечение наркомании, лечение алкоголизма г. Черкассы - Международная Антинаркотическая Ассоциация

вулиця Надпільна, 408, Черкаси, Черкаська область, Україна, 18000

Реабілітаційний центр, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму

Pro-Detox - Сучасна наркологічна клініка

провулок Різдвяний, 1, Вінниця, Вінницька область, 21000

Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Психіатр, Психолог, Психотерапевт

Лечение и реабилитация наркомании алкоголизма игромании Антинаркотик

Люстдорфська дорога, 125/4, кв. 5, Одеса, Одеська область, Україна, 65000

Реабілітаційний центр, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Наркологічна експертиза

Наркологический центр Профессиональное лечение наркомании, алкоголизма и игромании

вулиця Флоренції, 9, Київ, Україна, 02002

Реабілітаційний центр, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

💊Лечение алкоголизма и наркомании в Черкассах, помощь психолога

вулиця Небесної Сотні, 31/1, Черкаси, Черкаська область, Україна, 18015

Психіатр, Наркологічний центр

Лечение наркомании и алкоголизма Волна

вулиця Матросова, 32, Васильків, Київська область, 08600

Програма лікування алкоголізму

Відкрити AI-помічника