Ukraine Places

FoxComp ФЛП Матвиенко С.Г.

Служба ремонту комп'ютерної техніки

0


FoxComp ФЛП Матвиенко С.Г. - ваша надійна служба ремонту комп'ютерної техніки

Адреса: вулиця Титова, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49055.

Види діяльності: Служба ремонту комп'ютерної техніки.

У сучасному світі комп'ютерна техніка стала невід'ємною частиною нашого життя. Проте, іноді виникають проблеми, які вимагають надійного та професійного рішення. Саме для цього існує служба ремонту комп'ютерної техніки "FoxComp".

Наші послуги:

  • Професійний ремонт: Наша команда фахівців з великим досвідом готова відремонтувати вашу комп'ютерну техніку, незалежно від марки та моделі.

  • Діагностика несправностей: Ми надаємо послугу діагностики для точного визначення проблеми та розробки оптимального рішення.

  • Заміна комплектуючих: У нашому асортименті є оригінальні запчастини для заміни, що дозволяє відновити працездатність вашого обладнання.

  • Консультації та підтримка: Наші фахівці завжди готові відповісти на ваші запитання та надати консультації щодо експлуатації комп'ютерної техніки.

  • Зручне розташування: Наша локація розташована в самому центрі Дніпра, що робить нашу службу легкою в доступі для мешканців міста.

На цій сторінці ви можете залишити свій відгук про нашу компанію. Ваша думка дуже важлива для нас, і вона допомагає нам покращувати нашу роботу та надавати якісний сервіс у сфері ремонту комп'ютерної техніки.

FoxComp ФЛП Матвиенко С.Г.

0

0 відгуків

5★

0

4★

0

3★

0

2★

0

1★

0

Контакти

вулиця Титова, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49055


Схожі місця

FoxComp ФЛП Матвиенко С.Г.

вулиця Титова, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49055

Служба ремонту комп'ютерної техніки

Технокомп

вулиця Братів Горобців, 66, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

Служба ремонту комп'ютерної техніки

️ Компьютерный мастер

вулиця Артилерійська, 29, Дніпро, Дніпропетровська область, 49008

Служба ремонту комп'ютерної техніки

Ремонт и настройка компьютеров

Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

Служба ремонту комп'ютерної техніки

Новий сервіс

вулиця Лазаряна, 10, Дніпро, Дніпропетровська область, 49080

Служба ремонту комп'ютерної техніки

Ремонт и продажа компьютеров и ноутбуков

вулиця Мольєра, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Служба ремонту комп'ютерної техніки

Комп'ютерний сервіс

вулиця Березинська, 23к, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

Служба ремонту комп'ютерної техніки

Магазин техники

проспект Гагаріна, 100, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

Служба ремонту комп'ютерної техніки

Вортекс

вулиця Театральна, 1, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

Служба ремонту комп'ютерної техніки, Магазин комп'ютерних товарів, Обслуговування комп'ютерів

Комп сервис, ремонт техники Днепр

Вільний провулок, 6, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49130

Сервісний центр комп'ютерної техніки, Ремонт побутових приладів, Ремонт електроприладів, Ремонт електроніки, Ремонт ламп

Комп'ютерний сервіс

вулиця Князя Володимира Великого, 18Б, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

Служба ремонту комп'ютерної техніки, Обслуговування комп'ютерів

Dniprocomp

вулиця Старокозацька, 74В, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Магазин комп'ютерних товарів, Послуги з ремонту аудіо- й відеообладнання, Служба ремонту комп'ютерної техніки, Служба інтернет-комерції, Послуги з ремонту телефонів

Компьютерный магазин-мастерская КомпАС

вулиця Богдана Хмельницького, 10, Дніпро, Дніпропетровська область, 49051

Магазин комп'ютерних товарів, Служба ремонту комп'ютерної техніки

Комп'ютерний цех

вулиця Михайла Грушевського, 15, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49001

Служба ремонту комп'ютерної техніки, Ремонт мікрохвильових печей, Послуги з ремонту телефонів, Ремонт стереофонічного обладнання, Ремонт телевізорів, Майстерня з ремонту пилососів

ComputerOFF.NET

вулиця Метробудівська, 21А, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

Служба ремонту комп'ютерної техніки, Комп'ютерний консультант, Сервісний центр комп'ютерної техніки, Магазин комп'ютерних товарів, Обслуговування комп'ютерів, Магазин потриманих комп'ютерів

NewComp

вулиця Генерала Глаголєва, 25в, Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна, 51909

Магазин електроніки, Служба ремонту комп'ютерної техніки, Магазин комп'ютерних товарів, Обслуговування комп'ютерів, Центр цифрового друку

Сервисный центр Recovery.dp.ua

Кільченська вулиця, 3, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

Служба ремонту комп'ютерної техніки

Комп'ютерний цех

вулиця Михайла Грушевського, 17, Дніпро, Дніпропетровська область, 49001

Служба ремонту комп'ютерної техніки, Ремонт мікрохвильових печей, Послуги з ремонту телефонів, Ремонт стереофонічного обладнання, Ремонт телевізорів, Майстерня з ремонту пилососів

V-COMP

вулиця Європейська, 8, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Магазин комп'ютерних товарів, Служба ремонту комп'ютерної техніки, Обслуговування комп'ютерів, Служба інтернет-комерції, Ремонт телевізорів

АйТі-груп

вулиця Василя Чапленка, 24, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000

Обслуговування комп'ютерів, Послуги аутсорсингу бізнес-процесів, Служба ремонту комп'ютерної техніки

Відкрити AI-помічника