Ukraine Places

Лечение Наркомании и Алкоголизма Киев — Наркодиспансер «Надежда»

Наркологічний центр
Програма лікування алкоголізму
Психіатрична допомога

0


Наркодиспансер "Надежда" - ваша підтримка на шляху до здорового та тривалого визволення від наркотичної та алкогольної залежності.

Ми знаємо, що боротьба з наркотиками та алкоголем - це нелегкий процес, і ми готові бути поруч з вами на цьому шляху. Наша адреса: вулиця Авіаторів, 56, Петропавлівська Борщагівка, Київська обл., Україна, 08130.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, які включають:

  • Програми лікування алкоголізму та наркоманії, призначені для досягнення тривалої реабілітації та підтримки в здоровому способі життя.
  • Психіатричну допомогу від кваліфікованих фахівців, які розуміють особливості вашої ситуації та готові надати ефективну підтримку.

Ми розуміємо, що кожна ситуація унікальна, і ми готові працювати з вами індивідуально, надаючи необхідну допомогу та підтримку на кожному етапі вашого шляху до одужання.

На цій сторінці ви також можете залишити свій відгук про нашу роботу. Ваші слова можуть стати джерелом натхнення для інших, які шукають допомогу і підтримку. Будьте впевнені, що ваш відгук буде цінним додатком до нашої роботи.

0

0 відгуків

5★

0

4★

0

3★

0

2★

0

1★

0

Контакти

вулиця Авіаторів, 56, Петропавлівська Борщагівка, Київська обл., Україна, 08130


Схожі місця

Лечение Наркомании и Алкоголизма Киев — Наркодиспансер «Надежда»

вулиця Авіаторів, 56, Петропавлівська Борщагівка, Київська обл., Україна, 08130

Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Психіатрична допомога

Український Центр Лікування Залежності

вулиця Авіаторів, 58, Петропавлівська Борщагівка, Київська обл., Україна, 08130

Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Наркологічна експертиза, Реабілітаційний центр

Лечение Алкоголизма и Наркомании, вывод из запоя — Наркологическая клиника в Киеве «Петра и Павла»

Відрадний проспект, 87, Київ, Україна, 02000

Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Швидка допомога, Медична клініка, Психіатрична клініка, Психіатрична допомога, Психіатрична лікарня

лечение алкоголизма Киев

бульвар Вацлава Гавела, 91А, Київ, Україна, 02000

Наркологічний центр

Лечение наркомании, лечение алкоголизма г. Киев Альт-Центр

вулиця Полярна, 5, кв. 112, Київ, Україна, 04201

Наркологічний центр

Лечение алкоголизма Киев, вывод из запоя Киев

вулиця Козацька, 88, Київ, Київська обл., Україна, 08710

Реабілітаційний центр, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

Лечение алкоголизма и наркомании | Про-Детокс

вулиця Круглоуніверситетська, 2/1Б, Київ, Україна, 01024

Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Психіатр, Психолог, Психотерапевт

Наркологический центр Профессиональное лечение наркомании, алкоголизма и игромании

вулиця Флоренції, 9, Київ, Україна, 02002

Реабілітаційний центр, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

Лечение наркомании и алкоголизма Клиника Алексея Хижняка

вулиця Дегтярівська, 28, Київ, Україна, 02000

Наркологічний центр

Реабилитационный Центр "Украинский институт зависимости"

вулиця Зоряна, 53, Петропавлівська Борщагівка, Київська область, 08130

Ресоціалізаційний центр, Програма лікування алкоголізму

НаркоМедЦентр - Анонимное лечение алкоголизма, Наркомании, Игромании в Киеве

птг. Вишеньки, улица Шевченка, 145, Київ, Київська обл., Україна, 08341

Центр реабілітації

Лечение алкоголизма и наркомании: Клиника Detox+

вулиця Кирилівська, 103к11, Київ, Україна, 02000

Медична клініка, Програма лікування алкоголізму

Лечение алкоголизма в Борисполе "Detox24"

вулиця Київський шлях, 140, Бориспіль, Київська область, 08301

Програма лікування алкоголізму

Центр психологічного лікування алкоголізма (реабілітації) "Сенс"

Воскресенський проспект, 56, Київ, 02000

Програма лікування алкоголізму, Наркологічний центр, Центр реабілітації

Лечение наркомании и алкоголизма | МЦ СПАСЕНИЕ

в здании клиники «Мрия», вулиця Будіндустрії, 5А, Київ, Україна, 02000

Наркологічний центр

Лечение алкоголизма и наркомании клиника ADOMED

вулиця Стеценка, 19, Київ, 04128

Медичний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

Лечение алкоголизма, врач нарколог Заика В. А.

вулиця Метрологічна, 44, Київ, Україна, 03143

Медичний центр, Наркологічний центр

Реабилитационный центр ИСТОК. Лечение наркомании и алкоголизма

вул. Будівельна, Петропавлівське, Київська обл., Україна, 08318

Реабілітаційний центр, Наркологічний центр, Лікар, Психолог

Наркологічний центр з лікування від алкоголізму

вулиця Героїв Києва, 2/15, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000

Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Медична допомога вдома

Лечение наркомании и алкоголизма Волна

вулиця Матросова, 32, Васильків, Київська область, 08600

Програма лікування алкоголізму

Відкрити AI-помічника