Ukraine Places

Послуги електрика

Електрик
Послуги зі встановлення електричного обладнання

0


Послуги електрика від професіоналів

Про нас

Наша компанія - це колектив досвідчених та кваліфікованих фахівців, які спеціалізуються на наданні послуг у сфері електромонтажу. Ми знаходимося за адресою Харківське шосе, 168Е, у місті Київ.

Наші послуги

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, пов'язаних із встановленням, ремонтом та обслуговуванням електричного обладнання. Наші послуги включають:

  1. Встановлення та ремонт електричних систем в будинках та офісах.
  2. Перевірка та налагодження електричних мереж.
  3. Встановлення та обслуговування електричних приладів та освітлення.

Наші цінності

Ми прагнемо до надійності, безпеки та задоволеності наших клієнтів. Наша команда дбає про те, щоб кожна робота була виконана на високому рівні якості.

Залиште свій відгук

Ми завжди цінуємо вашу думку. Якщо ви скористалися нашими послугами, будь ласка, залиште свій відгук на цій сторінці. Ваші враження та коментарі допомагають нам стати ще кращими та вдосконалити нашу роботу.

Не соромтеся звертатися до нас за контактами, наведеними на цій сторінці, для отримання додаткової інформації та консультацій щодо вашої електричної потреби.

Послуги електрика

0

0 відгуків

5★

0

4★

0

3★

0

2★

0

1★

0

Контакти

Харківське шосе, 168Е, Київ, Україна, 02000


Схожі місця

Послуги електрика

Харківське шосе, 168Е, Київ, Україна, 02000

Електрик, Послуги зі встановлення електричного обладнання

IQELECTRIC

Харківське шосе, 13-А, Київ, 02000

Послуги зі встановлення електричного обладнання

Електрика Киев, Электромонтаж Киев

Харківське шосе, 48В, Київ, Україна, 02000

Електрик, Електроенергетична компанія, Електрична підстанція

Електрик

вулиця Татарська, Київ, 02000

Послуги зі встановлення електричного обладнання

Elecat.store

Київ, 02000

Послуги зі встановлення електричного обладнання

Електрик

вулиця Михайла Донця, 17/46, Київ, Україна, 02000

Послуги зі встановлення електричного обладнання

Послуги електрика

вулиця Бориса Гмирі, 13, Київ, Україна, 02000

Електрик, Послуги зі встановлення електричного обладнання, Ремонт електроприладів

Ремонт компьютерной техники

Харківське шосе, 168Е, Київ, 02091

Служба ремонту комп'ютерної техніки

МОНТАЖЕНЕРГО УКРАЇНА

вулиця Білоруська, 38-А, Київ, Україна, 02000

Послуги зі встановлення електричного обладнання

Послуги Електрика Electromaster.kyiv.ua

Соборна, 126/1, Київ, Київська обл., Україна, 03134

Послуги зі встановлення електричного обладнання

Электрозаправка

вулиця Архітектора Вербицького, 16, Київ, 02000

Послуги зі встановлення електричного обладнання

Послуги електрика

проспект Червоної Калини, Київ, Україна, 02225

Електрик, Послуги зі встановлення електричного обладнання, Послуги реставрації/оновлення офісів, Відеомонтаж

Скорая помощь Электрика

вулиця Бучми, 44 А, к 10, Харків, Харківська область, Україна, 61129

Електрик, Послуги зі встановлення електричного обладнання, Послуги з ремонту

Послуги електрика Київ - Panda Elektrik

вулиця Єлизавети Чавдар, 18, Київ, Україна, 02000

Електрик, Послуги зі встановлення електричного обладнання

Electric_220_kiev

вулиця Радистів, 34, Київ, 02000

Послуги зі встановлення електричного обладнання

Компания Энергоинвестмонтаж

ул. Петровская, 18-А, Київ, 02000

Послуги зі встановлення електричного обладнання

Electrogid

вулиця Олександра Попова, 3, Київ, 02000

Електрик, Електроенергетична компанія, Послуги зі встановлення електричного обладнання

Кабель-Електро

проспект Георгія Нарбута, 5, Київ, 02000

Послуги зі встановлення електричного обладнання

Электромонтаж

Київ, 02000

Електрик

Електрик. Електромонажні послуги.

Київ, 02000

Електрик

Відкрити AI-помічника