Ukraine Places

Центр Ока, офтальмологическая клиника

Діагностичні центри
Мікрохірургія ока
Послуги офтальмолога

0


Центр Ока - офтальмологическая клиника, расположенная по адресу Коперника, 12д, 04116. Мы специализируемся на предоставлении высококачественных услуг в области офтальмологии. В нашем центре доступны различные диагностические процедуры, такие как обследование зрения, измерение давления внутри глаза и тесты на остроту зрения. Мы также предлагаем микрохирургию глаза, включая операции по удалению катаракты и коррекции зрения. Наша команда профессиональных офтальмологов обладает обширным опытом и всегда готова помочь нашим пациентам в улучшении их зрения и общего состояния глаз. На данной странице вы можете оставить отзыв о нашей компании и оценить нашу работу. Мы всегда рады услышать ваше мнение и стремимся создать самые комфортные условия для всех наших пациентов.

0

0 відгуків

5★

0

4★

0

3★

0

2★

0

1★

0

Контакти

04116, Коперніка, 12д


09:00, 20:00

Схожі місця

Центр Ока, офтальмологическая клиника

04116, Коперніка, 12д

Діагностичні центри, Мікрохірургія ока, Послуги офтальмолога

Центр Ока

вулиця Коперника, 12-Д, Київ, Україна, 04116

Приватна лікарня, Хірург LASIK, Медична клініка, Офтальмолог, Офтальмологічна клініка, Оптометрист, Центр медичного обстеження

Київський центр терапії та мікрохірургії ока

02125, Перова бульвар, 26Б

Мікрохірургія ока, Послуги офтальмолога

Центр Ока - офтальмологічна клініка

вул. Миколи Закревського, 22, Київ, 02000

Офтальмологічна клініка, Хірург LASIK, Офтальмолог, Оптометрист, Дитячий офтальмолог, Приватна лікарня

Центр мікрохірургії ока, дитяче відділення Київської клінічної офтальмологічної лікарні

вулиця Метробудівська, 12, Київ, 02000

Лікарня

OCULAR, институт офтальмологии

04050, Миколи Пимоненка вулиця, 13 к6

Контактні лінзи, Мікрохірургія ока, Оптика, Послуги дитячих спеціалістів, Послуги офтальмолога

Британський офтальмологічний центр

01004, Крутий Узвіз, 3а

Микрохирургия глаза, Мікрохірургія ока, Послуги офтальмолога, Услуги офтальмолога

Візіум, мережа офтальмологічних центрів

02217, Володимира Маяковського проспект, 10

Мікрохірургія ока, Послуги офтальмолога

Печерский офтальмологический центр

01103, Професора Підвисоцького, 4а

Диагностические центры, Микрохирургия глаза, Услуги детских специалистов, Услуги офтальмолога

OCHI clinic, офтальмологическая клиника

03035, Митрополита Василя Липківського, 16в

Діагностичні центри, Мікрохірургія ока, Послуги офтальмолога

"ЗІР 100 %" Медичний Офтальмологічний Центр

Дніпровська набережна, 23, Київ, 02081

Офтальмологічна клініка, Хірургічний центр

Сучасна Офтальмологія, медицинский центр

01030, Рейтарська, 17

Микрохирургия глаза, Мікрохірургія ока, Послуги дитячих спеціалістів, Послуги офтальмолога, Услуги детских специалистов, Услуги офтальмолога

Клиника офтальмологии, Головний військовий клінічний госпіталь

01133, Госпітальна, 18 к13

Микрохирургия глаза, Услуги офтальмолога

GlazGo, центр офтальмологии

08133, Європейська, 24а

Контактні лінзи, Контактные линзы, Микрохирургия глаза, Мікрохірургія ока, Оптика, Послуги дитячих спеціалістів, Послуги офтальмолога, Услуги детских специалистов, Услуги офтальмолога

Оптика Очі

Оболонський проспект, 12, Київ, 04205

Оптик

«ОКУЛЮС» - ОФТАЛЬМОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

Гвардійська вулиця, 11а, Кременчук, Полтавська область, 39600

Офтальмологічна клініка

Оптимед, офтальмологическая клиника

04053, Нестерівський провулок, 13/19

Микрохирургия глаза, Мікрохірургія ока, Послуги офтальмолога, Услуги офтальмолога

Головний військовий клінічний госпіталь, національний військово-медичний клінічний центр

01133, Госпітальна вулиця, 18 к13

Мікрохірургія ока, Послуги офтальмолога

Офтальмологічна клініка "Центр мікрохірургії ока Оптимал"

Хмельницьке шосе, 53, Вінниця, Вінницька область, 21036

Офтальмологічна клініка

Світ Зору, клініка

04107, Отто Шмідта, 26Б

Контактні лінзи, Мікрохірургія ока, Оптика, Пластична хірургія, Послуги офтальмолога

Відкрити AI-помічника