Ukraine Places

 iFix Почайна | Ремонт iPhone, MacBook, iPad, Apple Watch | Сервисный центр Apple

Ремонт електроніки
Майстерня з ремонту мобільних телефонів

0


Ремонт електроніки в  iFix Почайна: Ваш надійний партнер у світі Apple

Адреса: проспект Степана Бандери, 21, Київ, Україна, 04076

Коли ваша електроніка вимагає термінового ремонту,  iFix Почайна — це те місце, де ви знайдете професійний сервіс для iPhone, MacBook, iPad та Apple Watch. Ми прагнемо надати вам найвищу якість обслуговування та швидкість ремонту.

Чому обрати нас?

  • Досвідчені спеціалісти: Наша команда складається з сертифікованих фахівців, які мають великий досвід роботи з технікою Apple.
  • Сучасне обладнання: Використовуємо найновіші технології та інструменти для якісного ремонту.
  • Широкий спектр послуг: Від заміни батарей до ремонту дисплеїв, ми покриваємо всі аспекти ремонту електроніки.

Наші послуги:

  • Ремонт iPhone: від апаратних до програмних збоїв.
  • Ремонт MacBook: вирішення проблем з клавіатурою, екраном та іншими компонентами.
  • Ремонт iPad: швидка допомога у випадку поломки або несправності.
  • Ремонт Apple Watch: професійний сервіс для ваших смарт-годинників.

З  iFix Почайна ви отримуєте не лише якісний ремонт, але й приємний сервіс. Наша мета — ваше задоволення та відновлення функціональності вашої техніки. Завітайте до нас і переконайтесь у цьому!

 iFix Почайна | Ремонт iPhone, MacBook, iPad, Apple Watch | Сервисный центр Apple

0

0 відгуків

5★

0

4★

0

3★

0

2★

0

1★

0

Контакти

проспект Степана Бандери, 21, Київ, Україна, 04076


Схожі місця

 iFix Почайна | Ремонт iPhone, MacBook, iPad, Apple Watch | Сервисный центр Apple

проспект Степана Бандери, 21, Київ, Україна, 04076

Ремонт електроніки, Майстерня з ремонту мобільних телефонів

iFixApple - Сервисный Центр Apple (на Подоле)

вулиця Юрківська, 12/59, Київ, Україна, 04080

Майстерня з ремонту мобільних телефонів, Служба ремонту комп'ютерної техніки

 iFix Поділ: Ремонт iPhone у Києві - Сервісний Центр Apple: iPhone, iPad, Macbook, Apple Watch

вулиця Хорива, 25/12, Київ, Україна, 04071

Ремонт електроніки

 iFix Поділ: Ремонт iPhone у Києві - Сервісний Центр Apple: iPhone, iPad, Macbook, Apple Watch

вулиця Хорива, 25/12, Київ, 04071

Ремонт електроніки

iFixApple - Сервисный Центр Apple (на Оболони)

Оболонський проспект, 16, Київ, 04209

Майстерня з ремонту мобільних телефонів, Служба ремонту комп'ютерної техніки

 iFix Лівобережна | Ремонт iPhone, MacBook, iPad, Apple Watch | Сервісний центр Apple

вулиця Євгена Сверстюка, 2Б, Київ, Україна, 02002

Ремонт електроніки, Майстерня з ремонту мобільних телефонів

iFix Мінська | Ремонт iPhone Київ | MacBook | iPad | Сервісний центр Apple

вулиця Маршала Тимошенка, 21, корпус 12А, Київ, Україна, 04212

Послуги з ремонту телефонів, Ремонт електроніки, Ремонт дрібних побутових приладів

AppleFix

вулиця Івана Мазепи, 3, Київ, 01010

Майстерня з ремонту мобільних телефонів, Інтернет-магазин, Служба ремонту комп'ютерної техніки

iFix Мінська | Ремонт iPhone Київ | MacBook | iPad | Сервісний центр Apple

вулиця Левка Лук'яненка, 21, корпус 12А, Київ, 04212

Послуги з ремонту телефонів, Ремонт електроніки, Ремонт дрібних побутових приладів

TopFix — Ремонт Apple

проспект Миколи Бажана, 32, Київ, 02000

Майстерня з ремонту мобільних телефонів

AppleFix - Штаб з ремонту техніки Apple (iPhone, iPad, MacBook) у Києві (Лівобережна)

вулиця Микільсько-Слобідська, 2В, Київ, Україна, 02002

Майстерня з ремонту мобільних телефонів, Служба ремонту комп'ютерної техніки, Послуги з ремонту телефонів

iFix

вулиця Васильківська, 4, Київ, Україна, 03040

Майстерня з ремонту мобільних телефонів

POKORNY - Ремонт Apple - iPhone, iPad, MacBook, Watch, iMac

32, вулиця Богдана Хмельницького, Київ, Україна, 01030

Майстерня з ремонту мобільних телефонів

macuser | Сервисный центр Apple — Ремонт MacBook | iPhone | iPad | Watch

Оболонський проспект, 21, Київ, Україна, 01030

Служба інтернет-комерції, Служба ремонту комп'ютерної техніки, Магазин комп'ютерних товарів, Послуги з ремонту телефонів

Сервисный центр Apple в Киеве

проспект Миколи Бажана, 16-г, Київ, Україна, 02000

Майстерня з ремонту мобільних телефонів

 iFix Академмістечко: Ремонт iPhone у Києві, заміна скла, екрана

проспект Академіка Палладіна, 16, ТЦ Akademcity, Київ, 03142

Послуги з ремонту телефонів

iRepair: Ремонт iPhone, iPad, iPod. Сервисный центр Apple в Киеве.

вулиця Будівельників, 6-А, Київ, Україна, 02105

Ремонт електроніки, Служба ремонту комп'ютерної техніки, Майстерня з ремонту мобільних телефонів

Royal Service  | Ремонт iPhone, iPad, MacBook, Watch

метро Позняки, вулиця Анни Ахматової, 30, Київ, Україна, 02055

Ремонт електроніки, Магазин аксесуарів для мобільних телефонів, Служба ремонту комп'ютерної техніки, Служба інтернет-комерції, Магазин електроніки, Майстерня з ремонту мобільних телефонів

iFixApple, сервисный центр

04080, Юрківська, 12/59

Аксессуары к мобильным телефонам, Ремонт компьютеров, Ремонт мобильных телефонов

iFix Позняки

проспект Петра Григоренка, 28, Київ, 02000

Майстерня з ремонту мобільних телефонів, Ремонт електроніки

Відкрити AI-помічника