Ukraine Places

Центр современной терапии зависимостей

Центр реабілітації
Наркологічний центр
Програма лікування алкоголізму

0


Центр сучасної терапії залежностей

Адреса: Трофимова, 1, Лютіж, Київська обл., Україна, 08296

Опис:

У серці Лютіжа, серед тихих лісів та мальовничих пейзажів, розташований Центр сучасної терапії залежностей. Це місце, де нове життя починається з перших кроків на шляху до відновлення.

Основні напрямки:

  • Центр реабілітації
    Сучасні методи лікування, професійний підхід, індивідуальна програма для кожного пацієнта.

  • Наркологічний центр
    Комплексна терапія, психологічна підтримка, групові заняття, медична допомога.

  • Програма лікування алкоголізму
    Спеціалізовані курси, психотерапія, навчання навичкам подолання залежності.

Чому обрати нас?

  1. Досвідчені фахівці
    Команда професіоналів з великим досвідом роботи в галузі лікування залежностей.

  2. Індивідуальний підхід
    Кожен пацієнт отримує персоналізовану програму, що враховує його потреби та особливості.

  3. Терапевтична атмосфера
    Затишні умови, природа навколо, що сприяє психоемоційному відновленню.

  4. Постійна підтримка
    Після завершення програми пацієнти можуть розраховувати на тривалу підтримку і консультування.

Запрошуємо вас зробити перший крок до нового життя в Центрі сучасної терапії залежностей.

Центр современной терапии зависимостей

0

0 відгуків

5★

0

4★

0

3★

0

2★

0

1★

0

Контакти

Трофимова, 1, Лютіж, Київська обл., Україна, 08296


Схожі місця

Центр современной терапии зависимостей

Трофимова, 1, Лютіж, Київська обл., Україна, 08296

Центр реабілітації, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму

Лечение алкоголизма Киев, вывод из запоя Киев

вулиця Козацька, 88, Київ, Київська обл., Україна, 08710

Реабілітаційний центр, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

Наркологический центр Профессиональное лечение наркомании, алкоголизма и игромании

вулиця Флоренції, 9, Київ, Україна, 02002

Реабілітаційний центр, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

Центр реабилитации зависимых

вулиця Генерала Родимцева, 4, Київ, Україна, 03041

Медична клініка, Наркологічний центр, Психіатрична клініка, Психотерапевт, Центр реабілітації

Лікування алкогольної залежності

вулиця Інтернаціонального Легіону, 20, Київ, 02000

Наркологічний центр

Центр психологічного лікування алкоголізма (реабілітації) "Сенс"

Воскресенський проспект, 56, Київ, 02000

Програма лікування алкоголізму, Наркологічний центр, Центр реабілітації

Наркологический центр «Добро»

вулиця Лодигіна, 17, Київ, Україна, 04073

Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Психолог, Центр реабілітації

Лечение алкоголизма и наркомании в Житомире, наркологический центр Med-Zahid

площа Визволення, 1, Житомир, Житомирська область, Україна, 10005

Центр реабілітації

Анонимное лечение алкоголизма в Киеве

2 (р, вулиця Святослава Хороброго, Київ, 02000

Програма лікування алкоголізму

Центр реабилитации «ЛКЦ» лечение наркомании,алкоголизма.

вулиця Смоленська, 8, Київ, Україна, 02000

Центр реабілітації

Лікування алкоголізму та наркоманії Медичний центр ADOMED Лечение алкоголизма и наркозависимости АДОМЕД

вулиця Здолбунівська, 7, Київ, 02081

Наркологічний центр, Медичний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

Лікування алкоголізму та наркоманії Медичний центр ADOMED Лечение алкоголизма и наркозависимости АДОМЕД

вулиця Здолбунівська, 7, Київ, 02081

Наркологічний центр, Медичний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

Міжнародна Антинаркотична Асоціація

вулиця Гонча, 2, Чернігів, Чернігівська область, Україна, 14000

Центр реабілітації, Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму

Реабилитационный Центр "Украинский институт зависимости"

вулиця Зоряна, 53, Петропавлівська Борщагівка, Київська область, 08130

Ресоціалізаційний центр, Програма лікування алкоголізму

Український Центр Лікування Залежності

вулиця Авіаторів, 58, Петропавлівська Борщагівка, Київська обл., Україна, 08130

Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Наркологічна експертиза, Реабілітаційний центр

Наркологічна клініка «Пальміра»

Задорожний провулок, 5, корп.2, Київ, Україна, 03040

Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму

Наркологічний центр з лікування від алкоголізму

вулиця Героїв Києва, 2/15, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000

Наркологічний центр, Програма лікування алкоголізму, Медична допомога вдома

Лікування алкоголізму Львів "Здоров'я, кодування та підшивка

вулиця Шевченка, 376 а, Львів, Львівська область, 79000

Програма лікування алкоголізму

ГО «Реформация»

вулиця Кобилянської, 22, Чернівці, Чернівецька область, 58000

Програма лікування алкоголізму

Лечение алкоголизма и наркомании клиника ADOMED

вулиця Стеценка, 19, Київ, 04128

Медичний центр, Програма лікування алкоголізму, Центр реабілітації

Відкрити AI-помічника