0
Prestige - Академія стилю
Локація:
44, проспект Слобожанський,
Дніпро, Дніпропетровська область,
49000, Україна
Про академію
Prestige - Академія стилю — це простір, де краса та професіоналізм зливаються в одне. Наша мета — навчити майбутніх фахівців індустрії краси, поєднуючи теорію з практикою.
Послуги:
Салон краси:
Професійне технічне училище:
Чому обрати нас?
Наші переваги:
Запрошуємо вас до Prestige - Академії стилю, де ви зможете реалізувати свої мрії про кар'єру у світі краси!

0
0 відгуків
5★
4★
3★
2★
1★
Контакти
44, проспект Слобожанський, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
44, проспект Слобожанський, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Салон краси, Професійне технічне училищепроспект Олександра Поля, 143, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Салон красивулиця Старокозацька, 44, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
Салон красивулиця Робоча, 146, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
Салон красипроспект Перемоги, 4а, Кам’янське, Дніпропетровська область, Україна, 51900
Освітній центр, Салон красивулиця Привокзальна, 4, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Салон красиДніпро, Дніпропетровська область, 49000
Салон красипроспект Слобожанський, 42-44, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
МасажистВільний провулок, 4, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
Салон манікюру та педикюру, Косметолог, Салон корекції брів, Салон корекції вій, Масажист, Салон краси, Живопис, Студія перманентного макіяжу, Салон татуювань і пірсингу, Перукарвулиця Князя Володимира Великого, 34, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Школа красивулиця Архітектора Олега Петрова, 14, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
Салон красивулиця Велика Діївська, 111-М, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Салон краси, Школа перукарів, Перукарвулиця Воскресенська, 21, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
Салон красивулиця Боброва, 5, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Професійне училищевулиця Набережна Перемоги, 44А, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Салон краси, Магазин косметики, Догляд за волоссямпроспект Дмитра Яворницького, 25, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49044
Салон краси, Школа перукарів, Візажист, Масажний спа-центр, Масажист, Салон манікюру та педикюру, Студія перманентного макіяжу, Перукарж/м Покровський, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Салон красивулиця Князя Володимира Великого, 18, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
Салон красипровулок Шевченка, 4, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
Салон красивулиця Балківська, кабінет, 404, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Салон красиВідкрити AI-помічника